Flow Academy

Renginiai kraunami

12 savaičių profesinio augimo ir lyderystės programa vadovams

Data: 2020 m. rugsėjo 9 d. – gruodžio 9 d.
Vieta: viešbutis “Grand Hotel Kempinski”, Universiteto g. 14, Vilnius

Kas yra „Flow Academy?

„Flow Academy“– tai 12 savaičių profesinio augimo ir lyderystės programa, kurios tikslas – padėti vadovui pažinti ir plėtoti savo ir komandos profesinį potencialą bei efektyviai kurti ir didinti vertę savo organizacijoje.

Kuo „Flow Academy“programa naudinga vadovams?

Geriausių rezultatų profesiniame kelyje pasiekiame tuomet, kai veikdami susitelkiame ir išnaudojame stipriąsias savo asmenybės puses. Vieni žmonės  iš prigimties kūrybiški ir intuityviai geba kurti strategijas, inicijuoti naujus projektus ir veiklas bei siekti rezultato nepriklausomai nuo aplinkybių. Kiti žmonės geba atrasti tinkamiausią laiką ir aplinkybes imtis veiksmų, nes gerai jaučia rinkos, komandos ir klientų pulsą. Vieniems didžiausiu prioritetu visuomet išlieka jų aplinkoje esantys žmonės, o kiti natūraliai didžiausią dėmesį skiria proceso arba sistemos sustygavimui.

Programoje dalyvaujantys vadovai:

 • Išmoksta geriau atpažinti savo stipriąsias puses ir nuosekliai auginti savo kuriamą vertę organizacijai, tuo pačiu atpažindami savo komandos narių potencialą ir padėdami jam atsiskleisti.

Kai komandos visuose organizacijos lygmenyse – valdyboje, kiekviename padalinyje ar konkretaus projekto komandoje – formuojamos atsižvelgiant į kiekvieno jos nario vertės kūrimo tipą, užtikrinamas efektyvus prioritetų balansas. Taip atsiveria naujos galimybės organizacijai augti, veikti ir vystytis, siekiant aukščiausių veiklos rezultatų.

 • Sužino, kuriame profesinio augimo lygyje jie šiuo metu yra ir kaip tai lemia jų priimamus sprendimus, finansinę situaciją ir gyvenimo kokybę. Vadovaudamiesi pateikta sistema vadovai įsivardija pagrindinius žingsnius, padėsiančius pereiti į kitą profesinio augimo lygį ir be streso įveikti savo stiklines lubas.
 • Susipažįsta su kiekvienu vertės kūrimo tipu bei jam būdingais mąstymo ypatumais, todėl programos dalyviams tampa lengviau suprasti veiksnius, motyvuojančius kitus žmones (darbuotojus, kolegas) ir atrasti tinkamus būdus su jais bendrauti ar skatinti jų profesinį augimą.

Kaip „Flow Academy“ programos metu įgytos žinios pritaikomos praktiškai?

Įgytas žinias ir įžvalgas dalyviai pritaiko tiesioginiame savo darbe arba organizacijoje įgyvendindami individualų projektą. Šio projekto metu, remiantis programos metodika, identifikuojamos aukštos vertės kūrimo ir didinimo galimybės organizacijoje, formuojamos efektyviai veikiančios projektų komandos.

Kokių gebėjimų įgyja „Flow Academy“ programą baigę dalyviai?

Programos dalyviai pastebi, kad išauga jų vadovavimo efektyvumas, pasitenkinimas darbu, pasitikėjimas savimi ir įsitraukimas į organizacijoje vykstančius procesus. Taip pat, pasak dalyvių, didėja darbo komandoje efektyvumas: išauga pasitikėjimas kolegomis, gerėja tarpusavio bendradarbiavimas ir komunikacija.

Programą baigę dalyviai geba:

 • Pažinti ir efektyviai profesinėje veikloje panaudoti savo ir komandos narių stipriąsias asmenines puses bei lyderystės stilių.
 • Stiprinti savo ir komandos motyvaciją siekti užsibrėžtų tikslų.
 • Atpažinti ir įveikti lyderystės ir augimo trukdžius tiek asmeniniame, tiekorganizacijos lygmenyse.
 • Jausti daugiau laisvės ir pasitenkinimo darbe bei išvengti rutinos ir perdegimo.
 • Identifikuoti vertės kūrimo galimybes organizacijoje ir inicijuoti aukštos vertės projektus.
 • Kurti pasitikėjimu ir efektyvumu grįstą kultūrą savo komandoje ir organizacijoje.
 • Formuoti efektyviai veikiančias komandas, užtikrinti sklandų tarpusavio bendradarbiavimą ir sutelkti komandos pastangas, siekiant bendro tikslo.

Kokiomis metodikomis paremta „Flow Academy“ programa?

Programa yra sukurta remiantis per dešimtmečius ištobulinta verslo eksperto Rogerio Hamiltono sukurta „Talent Dynamics“ metodika.

Programos trukmė – nuo 2020 m. rugsėjo 9 d. iki gruodžio 9 d.

Programą sudaro:

 • Įvadinė sesija (8 val.).
 • 10 savaitinių grupinių susitikimų (po 2 val.).
 • Baigiamoji sesija (8 val.).
 • Asmeninė konsultacija (1,5 val.), kurios metu dalyviai aptaria asmeninį vertės kūrimo profilį pagal „Talent Dynamics“ metodiką ir asmeninius tikslus, dalyvaujant programoje.

Programos dalys:

 • Kiekvieno programos dalyvio stiprybių ir augimo poreikių įvertinimas naudojant testus ir specialius klausimynus („Talent Dynamics“ testas, 360 laipsnių kompetencijų vertinimo testas, profesinio augimo lygio nustatymo testas ir kt.).
 • Metodinė dalis (paremta „Talent Dynamics“ metodika, koučingu ir kitais efektyviais specialiai šiai programai atrinktais metodais).
 • Individualus projektas, kuris padeda programos metu įgytas žinias praktiškai pritaikyti savo tiesioginiame darbe.
 • Pagalba įgyvendinant pasirinktą projektą pokalbių su fasilitatoriumi ir grupės nariais metu.

Programos fasilitatorė:

Lina Danienė – mokymų fasilitatorė ir konsultantė, kuri padeda vadovams ir jų komandoms atverti naujas augimo galimybes ir įgyvendinti profesinius proveržius.

Remdamasi patikrintomis tarptautinėmis metodikomis, asmenine 17 metų vadovavimo („Swedbank“, KTU ir kitose organizacijose) bei darbo su keliais tūkstančiais mokymų dalyvių patirtimi, Lina kviečia kurti gyvenimą pagal naujas taisykles.

Lina yra sertifikuota „Talent Dynamics“ konsultantė, baigusi vadovų magistrantūros studijas ISM universitete, turinti švietimo bei verslo administravimo bakalauro laipsnius. Savo mokymuose Lina pritaiko žinias, įgytas dalyvaujant koučingo, vadovavimo ir lyderystės programose JAV, Jungtinėje Karalystėje, Švedijoje ir kitose šalyse.

 

Dalyvių atsiliepimai apie Linos Danienės mokymus:

 

Sudalyvavę mokymuose įmonės vadovai išmoko labiau koncentruotis į prioritetus, efektyviau ir kūrybiškiau atlikti savo darbą. Žmonės išsilaisvino iš stereotipų, pradėjo labiau suprasti savo stiprybes ir natūralius gebėjimus. Tai padėjo padidinti tarpusavio pasitikėjimą, komandos motyvaciją ir sutelkti dėmesį į maksimalios vertės kūrimą.

Žaneta Fomova, JCDecaux generalinė direktorė


Linos Danienės vesti mokymai buvo ne tik labai smagūs, bet ir suteikė kiekvienam dalyviui asmeniškai ir bendrai komandai daugiau aiškumo, kur neišnaudojamas mūsų komandos žmogiškųjų resursų potencialas. Aiškiai pamatėme, kiek mūsų komanda subalansuota bei kokių gebėjimų turinčių žmonių mums trūksta. Net nekeičiant komandosnarių, visiems buvo akivaizdu, kiek daug ir paprastai padidintumeasmeninįirkomandos efektyvumą bei pagerintumevidinę įmonės atmosferą, jei paprasčiausiai kiekvienas išdrįstume būti savimi.

Mantas Marcinkevicius, UAB “Žalvaris”


Lina pateikė medžiagą ne tik profesionaliai ir aiškiai, su aktualiais pavyzdžiais, bet ir linksmai, todėl laikas neprailgo, o mokymo rezultatais džiaugiamės ir šiandien.

Lina Berg, INCORPUS


Labiausiai stebinantis dalykas po mokymų – bėgant laikui vis labiau gilėjantis savęs ir mane supančių žmonių pažinimas, leidžiantis suvokti,kas ir kokias užduotis mūsų komandoje gali padaryti geriausiai, kas gali mus „pakylėti iki dangaus“ ir kas „nuleisti ant žemės“.

Laima Sirutienė, mokyklos “Saulės gojus” bendraįkūrėja


Nuoširdžiai rekomenduoju dalyvauti visiems, kas nori išmokti dirbti efektyviai bei kurti daugiau vertės sau ar organizacijai, kurioje dirba. Linos užsidegimas, entuziazmas, asmeninis dėmesys kiekvienam dalyviui įkvepia ir suteikia motyvacijos nestovėti vietoje.

Giedrė Rimkūnaitė – Manke, GLIMSTEDT


Lina padėjo atrasti kelią, kaip savo stiprybėmis galiu įveikti savo silpnybes. Susitikimas su Lina duoda stiprų postūmį tapti geriausia savo paties versija.

Neringa Mickevičiūtė, “Ellex Valiunas”

Programos kaina: 

Sumokėjus visą sumą iki birželio 10 d. – 1390 Eur + PVM 

Sumokėjus visą sumą iki rugpjūčio 1 d. – 1510 Eur + PVM

Sumokėjus visą sumą iki rugsėjo 7 d. – 1630 Eur + PVM

Į kainą įtraukta: 

 • asmeninė konsultacija (1,5 val.),
 • įvadinė programos sesija (9.00 – 17.00),
 • 10 savaitinių susitikimų (9.00 – 11.00),
 • baigiamoji programos sesija (9.00 – 17.00),
 • “Talent Dynamics” testas (kaina – 84 Eur),
 • 360 laipsnių kompetencijų vertinimo testas (kaina – 84 Eur),
 • dalyvio medžiagos paketas,
 • verslo pietūs pirmąją ir paskutiniąją programos dieną, kava/arbata visų 12 sesijų metu (kaina – 156 Eur).

Kontaktinė informacija registracijai ir klausimams:

Lina Danienė
Programos fasilitatorė
Tel. 8 686 22977
El. paštas: info@linadaniene.lt