„Svajonių dirbtuvės“ balandžio 23 – gegužės 14 dienomis

Renginiai kraunami

4 praktinės virtualios “Zoom” sesijos

2021.04.23 /2021.04.30 /2021.05.07 / 2021.05.14

 

Jau kurį laiką brandini idėją siekti atsakingesnių pareigų, ieškoti kito darbo ar pradėti savo verslą? O gal tiesiog mažiau dirbti ir daugiau laiko skirti sau ir šeimai? Tik kažkodėl niekaip nesiimi konkrečių veiksmų, nes atrodo, kad tam dar neatėjo tinkamas laikas?

Jei jauti, kad esi pasirengęs naujam augimo etapui, “Svajonių dirbtuvės” padės Tau atverti naujas galimybes ir pradėti kelionę nauja kryptimi.

„Svajonių dirbtuvių“ tikslas –  suteikti Tau aiškumo, įkvėpimo ir drąsos įgyvendinti esminius proveržius profesiniame gyvenime.

Šioje programoje atrasi veiksmingus būdus:

  • PAŽINTI SAVE: įvardinti ir pritaikyti savo stiprybes, suprasti savo poreikius, stiprinti asmeninį lyderystės stilių,
  • NUOLAT AUGTI: atrasti naujas saviraiškos galimybes profesinėje veikloje, jausti pasitenkinimą darbu,
  • PAŽINTI KITUS: pamatyti kitų žmonių stiprybes ir efektyviai bendradarbiauti, suburti stiprią komandą ir sutelkti ją bendram rezultatui,
  • KURTI ATEITĮ: įsivardinti įkvepiančią Ateities viziją, kryptingai planuoti veiksmus ir tvirtai žengti savo tikslų įgyvendinimo link.

Metodika

„Svajonių dirbtuvėse“ naudojama žinomo verslo eksperto Rogerio James Hamiltono metodika sukurs tvirtą, ilgalaikį žinių pagrindą ir padės įgyvendinti norimus profesinius pokyčius visą gyvenimą.

Namuose ir sesijų metu atliekami asmeniniai testai ir klausimynai padės žingsnis po žingsnio rasti atsakymus į kylančius klausimus ir pasirinkti tinkamiausią kryptį profesiniame kelyje (užduotims namuose numatyk 1 val. prieš kiekvieną sesiją).

Sesijų metu įgytas žinias iš karto pritaikysi atlikdamas individualias ir grupines užduotis, todėl praktinę mokymų naudą pajusi nuo pat pirmo susitikimo. Taip pat turėsi galimybę gauti atsakymus į Tau rūpimus klausimus.

Maksimalus dalyvių skaičius – 14 dalyvių.


Programa

“Vertės kūrimo GPS: kas aš esu?” 

2021.04.23 10:00 – 14:00 val.

Ar žinai savo didžiausias stiprybes ir efektyviai panaudoji jas darbe? Ar žinai, kur nukreipti dėmesį – auginti savo stiprybes ar tobulinti silpnąsias savybes? Ar žinai, kokie iššūkiai tave motyvuoja ir augina sparnus, o kokie slopina ir eikvoja energiją?

Šioje sesijoje susipažinsi su “Wealth Dynamics” profiliavimo sistema ir 8 vertės kūrimo būdais, atrasi kuris būdas tau tinkamiausias pagal tavo stiprybes ir pradėsi planuoti darbus taip, kad galėtum kasdien mėgautis darbu ir kurti didelę vertę savo organizacijai. Perpratęs skirtingus vertės kūrimo tipus, suprasi kaip formuoti stiprias komandas ir kokius žmones pasitelkti į pagalbą.

Atlikęs “Wealth Dynamics” testą (anglų kalba) geriau suprasi savo stiprybes ir iššūkius, lyderystės ir bendravimo stilių bei lengviau pasirinksi tinkamą profesinę kryptį ir rolę komandoje. PASTABA: Jei nori atlikti testą lietuvių kalba, užsiregistravęs parašyk el. paštu mokymai@linadaniene.lt.

“Vertės kūrimo GPS: kur aš esu?”

2021.04.30 10:00 – 14:00 val.

Ar žinai, kaip išvengti užstrigimo jausmo darbe? Ar žinai, kaip įveikti nematomas “stiklines lubas”, kurios trukdo tau augti profesinėje veikloje? Ar žinai, kaip nugalėti baimę kurti asmeninį verslą? Ar žinai, kodėl vieni žmonės pakyla lyg Feniksas iš pelenų net tada, kai praranda visus pinigus ir turtą, o kitus pinigai pražudo?

Šioje sesijoje sužinosi apie 9 profesinio augimo lygius, jų galimybes ir apribojimus. Atlikęs specialų testą, sužinosi, kuriame lygmenyje šiuo metu esi ir kaip tai nulemia tavo esamą profesinę, emocinę ir finansinę situaciją bei daro įtaką tavo sprendimams. Remdamasis pateikta sistema, įsivardinsi esminius žingsnius padėsiančius greitai pereiti į norimą lygį. Pažinęs kiekvieno lygmens mąstymo ypatumus, taip pat lengviau suprasti kitų žmonių motyvaciją ir atrasti tinkamus būdus bendrauti ir bendradarbiauti.

“Ateities vizija: kur noriu eiti?”

2021.05.07 10:00 – 14:00 val.

Ar žinai, kur būsi ir ką veiksi po vienerių metų? Ar žinai, kaip planuoti savo ateitį taip, kad per metus pasiektum esminių rezultatų visose gyvenimo srityse? Ar žinai, kaip atrasti galimybes, kurios suteiks pagreitį tavo profesiniam augimui?

Seminare sukursi įkvepiančią Ateities viziją, kuri padės tau laikytis skrydžio kurso per ateinančius metus. Taip pat išmoksi naujų būdų pasirinkti galimybes pagal savo stiprybes ir gyvenimo prioritetus.

“Planavimas: kaip patekti ten, kur noriu?”

2021.05.14 10:00 – 14:00 val.

Ar žinai, kaip planuoti savaitės ir dienos darbus taip, kad nestokotum jėgų nuo pirmadienio iki penktadienio? Ar žinai, kad žmonės pervertina savo jėgas, planuodami savaitės darbus, ir neįvertina savo galimybių, planuodami metus? Ar žinai, kaip to išvengti?

Seminare sužinosi, kaip susikurti metų, savaitės ir dienos ritmą, kuris padės siekti užsibrėžtų tikslų. Išmoksi planuoti gyvenimą taip, kad nuveiktum tai, kas tau svarbiausia. Sužinosi kaip tikslus paversti projektais ir sėkmingai juos įgyvendinti.

Daugiau informacijos apie „Svajonių dirbtuves“


Dalyvių atsiliepimai

Maniau, kad online mokymai bus ne tokie įdomūs kaip gyvi, bet labai puikiai viskas buvo suorganizuota. Smagu buvo prisiminti, pasigilinti į dalykus, kurie yra išties svarbūs, bet rutinoje tai užmirštame.

“Svajonių dirbtuvių” mokymai padėjo man mobilizuotis. Pradėjau vertinti ir naudotis savo išskirtinumais – tai mano stiprybė, mano variklis, kuris nuves teisingu keliu.

Po Linos mokymų gavau didžiulę inspiraciją mylėti, šypsotis, veikti ir padėti kitiems.

Linos mokymai man buvo būtent tai, ko reikėjo duotuoju momentu. Aiškiai struktūruota teorinė medžiaga, asmeninė patirtis padėjo man susidėlioti taškus. Linos asmenybė, jos asmeninė patirtis ne tik davė impulsą judėti toliau, bet ir labai įkvėpė.

Čia vyksta patys didžiausi stebuklai, kuriuos pajutau ir aš pati.

Daugiau mokymų dalyvių atsiliepimų


Programos fasilitatorė

Programos fasilitatorė Lina Danienė yra sertifikuota „Wealth Dynamics“ konsultantė.

Remdamasi ilgamete vadovės ir lektorės patirtimi bei Rogerio James Hamiltono metodika, kurios dėka šimtai tūkstančių žmonių visame pasaulyje pasiekė profesinę sėkmę, Lina padeda profesionalams, vadovams ir verslininkams atverti naujas augimo galimybes, jausti didesnį pasitenkinimą darbu ir įgyvendinti esminius profesinius proveržius.

Daugiau informacijos apie Liną

Linos straipsniai

Kas svarbu norint daryti karjeros pokytį? („Žinių radijo“ laida „Puikūs pralaimėjimai“)


Visų sesijų datos

  • 2021 m. balandžio 23 d. 10:00 – 14:00 val.
  • 2021 m. balandžio 30 d. 10:00 – 14:00 val.
  • 2021 m. gegužės 7 d. 10:00 – 14:00 val.
  • 2021 m. gegužės 14 d. 10:00 – 14:00 val.

Programos kaina

Užsiregistravus iki kovo 12 d. – 470 su PVM + DOVANA: papildoma 1,5 val. grupinė konsultacija apie asmenines stiprybes.

Užsiregistravus iki balandžio 14 d. – 470 su PVM

Užsiregistravus iki balandžio 21 d. – 520 Eur su PVM

Į kainą įskaičiuotas “Wealth Dynamics” testas (perkant atskirai – 84 Eur su PVM).

Jei Tau reikalinga išankstinė sąskaita-faktūra, atsiųsk įmonės rekvizitus el. paštu mokymai@linadaliene.lt.


Jei turi klausimų ar nori aptarti dalinį mokėjimą, kviečiu pasikalbėti:

Lina Danienė
Tel.: 8 686 22977
El. paštas: mokymai@linadaliene.lt


Dalinkitės socialiniuose tinkluose

Go to Top