„Svajonių dirbtuvės“ gegužės 29-30 d.

Renginiai kraunami

Jau kurį laiką brandini idėją siekti atsakingesnių pareigų, ieškoti kito darbo ar pradėti savo verslą? Nori daugiau laiko skirti sau ir šeimai neaukodamas profesinių tikslų? Tik kažkodėl nesiimi konkrečių veiksmų, nes atrodo, kad tam dar neatėjo tinkamas metas?

Atėjo laikas nustoti dvejoti ir pradėti skrydį nauja kryptimi! Jei jauti, kad esi pasirengęs naujam augimo etapui, kviečiu į „Svajonių dirbtuves“, kurios Tau padės išskleisti sparnus ir siekti svajonių lengvesniu keliu – be poreikio keisti darbą ar verslo kryptį, bet imant veikti kitame lygmenyje, kuriame atsiveria naujos galimybės.

„Svajonių dirbtuvės“ suteiks aiškumo, įkvėpimo ir drąsos įgyvendinti esminius proveržius Tavo profesiniame gyvenime.

Dviejų dienų praktinių sesijų metu Vilniuje, š.m. gegužės 29–30 d. (abi dienas nuo 9:00 iki 17:00 val.), sužinosi:

  • – Kaip įdarbinti savo stiprybes ir jausti didesnį pasitenkinimą darbu.
  • – Kaip strategiškai pasirinkti tinkamiausias roles komandoje, atrasti savo lyderystės stilių.
  • – Kaip kurti aukštą vertę organizacijoje ir už jos ribų ir sutelkti komandos pastangas bendram rezultatui.
  • – Kaip nuolat augti profesinėje veikloje ir išvengti rutinos, įstrigimo jausmo.
  • – Kaip susigrąžinti ir išlaikyti motyvaciją veikti.
  • – Kaip planuoti ateitį ir tvirtai žengti savo tikslų įgyvendinimo link.

METODIKA

„Svajonių dirbtuvėse“ naudojama žinomo vadybos eksperto Rogerio James Hamiltono metodika sukurs tvirtą, ilgalaikį žinių pagrindą, kuris padės įgyvendinti norimus profesinius pokyčius visą gyvenimą.

Atliekami asmeniniai testai padės žingsnis po žingsnio rasti atsakymus į kylančius klausimus ir pasirinkti tinkamiausią kryptį profesiniame kelyje.

Dirbtuvių metu įgytas žinias pritaikysi atlikdamas individualias ir grupines užduotis, todėl iškart pajusi praktinę mokymų naudą. Turėsi galimybę mokytis iš kitų dalyvių patirties, bendrauti ir dalintis savo idėjomis bei gauti atsakymus į visus Tau rūpimus klausimus.

Maksimalus dalyvių skaičius – 20.

„SVAJONIŲ DIRBTUVĖSE” ATRASI VEIKSMINGUS BŪDUS:

Pažinti save

Ar žinai, kodėl vieni iššūkiai motyvuoja ir augina sparnus, o kiti slopina ir eikvoja energiją?

Dirbtuvėse susipažinsi su „Wealth Dynamics“ profiliavimo sistema ir 8 vertės kūrimo būdais, atrasi, kuris būdas tau tinkamiausias ir pradėsi planuoti darbus taip, kad galėtum kasdien mėgautis darbu ir kurti didelę vertę sau ir organizacijai. Perpratęs skirtingus vertės kūrimo tipus, taip pat suprasi kaip formuoti optimalias komandas ir kokius žmones pasitelkti į pagalbą.

Atlikęs „Wealth Dynamics“ testą geriau suprasi savo stiprybes ir iššūkius, lyderystės ir bendravimo stilių bei lengviau pasirinksi tinkamą profesinę kryptį ir rolę komandoje.

PASTABA: Jei nori atlikti testą lietuvių kalba, užsiregistravęs parašyk el. paštu mokymai@linadaniene.lt.

Nuolat augti

Ar žinai kaip išvengti užstrigimo jausmo ir įveikti nematomas „stiklines lubas“, kurios trukdo tau pereiti į kitą profesinio augimo lygį?

Dirbtuvėse susipažinsi su „Wealth Spectrum“ sistema ir 9 vertės kūrimo lygiais. Atlikęs testą, sužinosi, kuriame profesinio augimo lygmenyje šiuo metu esi ir kaip tai nulemia tavo esamą situaciją ir spredimus. Remdamasis pateikta sistema įsivardinsi pagrindinius žingsnius padėsiančius pereiti į kitą lygį. Pažinęs kiekvieno vertės kūrimo profilio bei lygio mąstymo ypatumus, taip pat lengviau suprasti kitų žmonių motyvaciją ir atrasti tinkamus būdus bendrauti ir bendradarbiauti.

Kurti ateitį

Ar žinai, kaip planuoti savo ateitį taip, kad per metus pasiektum esminių rezultatų visose gyvenimo srityse? Kaip pasirinkti galimybes, kurios suteiks sparnus tavo profesiniam augimui?

Dirbtuvėse sukursi įkvepiančią Ateities viziją, kuri Tau padės laikytis skrydžio kurso per ateinančius metus. Taip pat išmoksi naujų būdų pasirinkti galimybes pagal savo stiprybes ir gyvenimo prioritetus.

Siekti tikslų

Ar žinai, kaip planuoti savaitės darbus taip, kad nestokotum jėgų nuo pirmadienio iki penktadienio? Ar žinai, kad žmonės pervertina savo jėgas, planuodami savaitės darbus, ir neįvertina savo galimybių, planuodami metus? Ar nori to išvengti?

Dirbtuvėse sužinosi, kaip susikurti metų, savaitės ir dienos ritmą, kuris padės siekti užsibrėžtų tikslų. Išmoksi planuoti gyvenimą taip, kad nuveiktum tai, kas tau svarbiausia.

Laikas: š.m. gegužės 29–30 d. nuo 9:00 iki 17:00 val.

Vieta: „The Atomic Garden Vilnius“ (Gedimino pr. 27, Vilnius)

Dviejų dienų sesijos kaina: 527 Eur su PVM

Į kainą įskaičiuotas “Wealth Dynamics” testas (perkant atskirai – 87 Eur su PVM).

Jei turi klausimų, susisiek el. paštu mokymai@linadaniene.lt arba tel. 868622977.

Jei Tau reikalinga išankstinė sąskaita-faktūra, susisiek el. paštu mokymai@linadaliene.lt.

PROGRAMOS LEKTORĖ

Esu Lina Danienė, sertifikuota „Wealth Dynamics“ konsultantė.

Remdamasi savo ilgamete vadovės ir lektorės patirtimi bei Rogerio James Hamiltono metodika, kurios dėka šimtai tūkstančių žmonių visame pasaulyje pasiekė profesinę sėkmę, padedu profesionalams, vadovams ir verslininkams atverti naujas augimo galimybes, jausti pasitenkinimą darbu ir įgyvendinti esminius profesinius proveržius.

Daugiau informacijos apie mane

 

DALYVIŲ ATSILIEPIMAI

“Svajonių dirbtuvių” mokymai padėjo man mobilizuotis. Pradėjau vertinti ir naudotis savo išskirtinumais – tai mano stiprybė, mano variklis, kuris nuves teisingu keliu.

– Gabija Jakučionytė Vanagė

Po Linos seminarų gavau didžiulę inspiraciją mylėti, šypsotis, veikti ir padėti kitiems.

– Tadas Žimkus

Ta sesija man buvo lyg prašviesėjimas mano darbų chaose. Atėjo aiškus suvokimas kokiu keliu turiu eiti, norėdama pasiekti darbinius tikslus ir svajones.

– Aida Milašiūtė

Paprasto atsakymo į klausimą “kodėl nedarai?” nėra. “Tiesiog daryk” neveikia, todėl rekomenduoju šiuos mokymus tiems, kas yra užsiciklinę, pasimetę, nežino, ko nori ar nuo ko pradėti, ir šiaip visiems, kas nori judėti į priekį.

– Aleksandr Bissekerskij

Net neabejoju, kad tokie pokyčiai, kai randate gyvenimo džiaugsmą, atsipalaidavimą, tvirtą tikėjimą ir gebėjimą būti čia ir dabar laukia kiekvieno, kuris pasiryš sudalyvauti Linos „Svajonių dirbtuvėse“.

– Ruslanas Adam Trakšelis

Daugiau atsiliepimų

STRAIPSNIAI IR LAIDOS

„Svajonių dirbtuvesprofesiniams pokyčiams įgyvendinti

Gyvenimas pokyčių ritmu: sėkmė ateina pasirinkus augti

Kas svarbu norint daryti karjeros pokytį? („Žinių radijo“ laida „Puikūs pralaimėjimai“)

Nepriklausomybės. Dėl darboholizmo ligoninėje gulėjęs Giedrius Savickas: baisiausia, kai yra darbas, o gyvenimas bėga pro šalį (LRT laida)

Daugiau straipsnių

Dalinkitės socialiniuose tinkluose

Go to Top