“Svajonių dirbtuvės” Vilniuje

Renginiai kraunami

Jei jauti, kad esi pasirengęs naujam augimo etapui, “Svajonių dirbtuvės” padės tau išskleisti sparnus ir pradėti skrydį nauja kryptimi – be poreikio keisti darbą ar verslo kryptį, bet imant veikti kitame lygmenyje, kuriame atsiveria naujos galimybės.

 

Šioje praktinėje dviejų dienų sesijoje Vilniuje 2020 m. gegužės 4-5 d. (abi dienas nuo 9:00 iki 17:00 val.) sužinosi:

  • Kaip įdarbinti savo stiprybes ir jausti didesnį pasitenkinimą darbu.
  • Kaip strategiškai pasirinkti tinkamiausias roles komandoje, atrasti savo lyderystės stilių.
  • Kaip kurti aukštą vertę organizacijoje ir už jos ribų ir sutelkti komandos pastangas bendram rezultatui.
  • Kaip nuolat augti profesinėje veikloje ir išvengti rutinos, įstrigimo jausmo.
  • Kaip planuoti ateitį ir tvirtai žengti savo tikslų įgyvendinimo link.

Pasaulyje žinomo vadybos eksperto Rogerio Hamiltono sukurta metodika sukurs tvirtą ir ilgalaikį žinių pagrindą, kuris padės planuoti savo profesinį kelią visą gyvenimą. Atliekami asmeniniai testai padės žingsnis po žingsnio rasti atsakymus į kylančius klausimus ir pasirinkti aiškią kryptį profesiniame kelyje.

Praktinės sesijos temos:

 “Vertės kūrimo GPS: kas aš esu?” 

Ar žinai, kodėl vieni iššūkiai motyvuoja ir augina sparnus, o kiti slopina ir eikvoja energiją?

Seminare susipažinsi su “Wealth Dynamics” profiliavimo sistema ir 8 vertės kūrimo būdais, atrasi kuris būdas tau tinkamiausias ir pradėsi planuoti darbus taip, kad galėtum kasdien mėgautis darbu ir kurti didelę vertę sau ir organizacijai. Perpratęs skirtingus vertės kūrimo tipus, taip pat suprasi kaip formuoti optimalias komandas ir kokius žmones pasitelkti į pagalbą.

Atlikęs “Wealth Dynamics” testą geriau suprasi savo stiprybes ir iššūkius, lyderystės ir bendravimo stilių bei lengviau pasirinksi tinkamą profesinę kryptį ir rolę komandoje.

Pastaba: “Wealth Dynamics” testą galima atlikti anglų arba lietuvių kalba, apie norą atlikti testą lietuvių kalba informuokite iš anksto.

 

“Vertės kūrimo GPS: kur aš esu?”

Ar žinai kaip išvengti užstrigimo jausmo ir įveikti nematomas “stiklines lubas”, kurios trukdo tau pereiti į kitą profesinio augimo lygį?

Seminare susipažinsi su “Wealth Spectrum” sistema ir 8 vertės kūrimo lygiais. Atlikęs testą, sužinosi, kuriame profesinio augimo lygmenyje šiuo metu esi ir kaip tai nulemia tavo esamą situaciją ir spredimus. Remdamasis pateikta sistema įsivardinsi pagrindinius žingsnius padėsiančius pereiti į kitą lygį. Pažinęs kiekvieno vertės kūrimo profilio bei lygio mąstymo ypatumus, taip pat lengviau suprasti kitų žmonių motyvaciją ir atrasti tinkamus būdus bendrauti ir bendradarbiauti.

“Ateities vizija: kur noriu eiti?”

Ar žinai, kaip planuoti savo ateitį taip, kad per metus pasiektum esminių rezultatų visose gyvenimo srityse? Ar žinai kaip pasirinkti galimybes, kurios suteiks sparnus tavo profesiniam augimui?

Seminare sukursi įkvepiančią Ateities viziją, kuri padės tau laikytis skrydžio kurso per ateinančius metus. Taip pat išmoksi naujų būdų pasirinkti galimybes pagal savo stiprybes ir gyvenimo prioritetus.

“Planavimas: kaip patekti ten, kur noriu?”

Ar žinai, kaip planuoti savaitės darbus taip, kad nestokotum jėgų nuo pirmadienio iki penktadienio? Ar žinai, kad žmonės pervertina savo jėgas, planuodami savaitės darbus, ir neįvertina savo galimybių, planuodami metus? Ar nori to išvengti?

Seminare sužinosi kaip susikurti metų, savaitės ir dienos ritmą, kuris padės siekti užsibrėžtų tikslų. Išmoksi planuoti gyvenimą taip, kad nuveiktum tai, kas tau svarbiausia.

Svajonių dirbtuvės

profesiniams pokyčiams įgyvendinti

Tai, kaip jaučiamės kasdienybėje, reikšmingai veikia mūsų profesiją. Jei joje realizuojame save ir mūsų darbą įvertina, dirbame su malonumu, džiaugiamės įkvėpimu ir su geru ūpu vykdome savo užduotis…

Kaip tai įgyvendinti savo profesijoje?

Skaityti daugiau

Dviejų dienų sesijos kaina su “Wealth Dynamics” testu:

Užsiregistravus iki balandžio 16 d. – 395 Eur su PVM

Užsiregistravus iki balandžio 30 d. – 440 Eur su PVM

Pirkite bilietą:

Tęsdami užsakymą būsite nukreipti į Paysera tinklalapį. Už pateiktų duomenų saugumą registracijos metu atsako UAB „Paysera LT“.