Esu Lina Danienė, profesinio augimo konsultantė ir mokymų fasilitatorė. Mano konsultacijos ir mokymai skirti žmonėms, norintiems įgyvendinti reikšmingus pokyčius savo profesiniame gyvenime.

Vadybos, lyderystės ir profesinio augimo temomis susidomėjau pradėjusi studijas Lietuvos edukologijos universitete, kur įgijau pedagogikos ir psichologijos žinių, vėliau tęsiau vadybos studijas Tarptautinio verslo mokykloje ir ISM vadovų magistrantūroje. Taip pat dalyvavau įvairiose lyderystės programose Didžiojoje Britanijoje, Olandijoje, Švedijoje ir kitose šalyse.

Turiu 20 metų vadybinės ir darbo su komanda patirties, kurios įgijau dirbdama Entrepreneurs Institute, Swedbank, Kauno technologijos universitete, Nacionalinėje moksleivių akademijoje, konsultuodama startuolius, įvairių sričių vadovus ir specialistus, nevyriausybines organizacijas.

Per savo profesinę karjerą dirbau skirtingose pozicijose (nuo specialistės iki padalinio ar organizacijos vadovės) įvairiuose sektoriuose (privačiame, viešąjame, nevyriausybiniame) ir įvairiose kultūrose (lietuviškoje, skandinaviškoje, globalioje). Vesdama seminarus remiuosi sukauptomis žiniomis ir patirtimi bei naudoju daug gyvų, realių pavyzdžių iš organizacijų gyvenimo.

Rogerio Hamiltono metodika, kurią naudoju konsultuodama ir vesdama mokymus, pradėjau domėtis 2009 m. Įgytos žinios padėjo man pasiekti greitų ir reikšmingų rezultatų profesinėje karjeroje. Nusprendusi pradėti nuosavą verslą 2013 m. baigiau Entrepreneurs Institute Balio saloje organizuojamą 1 mėnesio trukmės verslo akseleratorių „ILAB“. Šioje programoje jos autorius Rogeris Hamiltonas ir kiti verslininkai mentoriai iš Australijos, Pietų Afrikos Respublikos ir JAV padėjo perprasti ir pritaikyti Rogerio pateiktus principus sėkmingam savo verslo plėtojimui.

Po mokymų Balio saloje įgyvendinau ne vieną ilgametę svajonę. Vos grįžusi pradėjau savo verslą ir ėmiau vesti seminarus, o jau po pusmečio dviems metams su šeima išvykome pagyventi Balyje – pasirinkome šią Indonezijos salą dėl galimybės vaikams mokytis mokykloje, kuri atitinka mūsų šeimos vertybes – Green School – bei norėdami perprasti Pietryčių Azijos regiono kultūras ir patyrinėti verslo galimybes. Neilgai trukus sulaukiau kvietimo prisijungti prie nuolat augančios tarptautinės Rogerio Hamiltono komandos, kurioje dirbau keletą metų. Šioje veržlioje globalioje kompanijoje įgytas žinias pritaikiau savo mokymuose ir konsultacijose.

Savo programomis siekiu, kad Lietuvoje kuo daugiau žmonių kurtų vertę sau ir kitiems, dirbdami mėgstamą darbą ir plėtodami nuosavus verslus, nes tai tiesiausias kelias į stiprią ir darnią visuomenę.

Esu aistringa savanorystės ambasadorė, todėl nuolat užsiimu įvairia savanoriška veikla, vedu užsiėmimus moksleiviams ir studentams, esu jaunų profesionalų mentorė.

Susisiekite su manimi el. paštu mokymai@linadaniene.lt arba telefonu 8 686 22977.