Šiuos savo metus tvirtai nusprendžiau skirti profesiniam tobulėjimui.
Žinoma, dirbant atsakingai mylimą darbą, tobulėji kiekvieną dieną. Darai, klysti, mokaisi iš savo klaidų, vėl darai… Kuri „savo darbo burbulą”. Dažnai taip „įsivažiuoji”, kad atsitraukti nuo visko ir paanalizuoti pasiektus (ar vis nesėkmingai siekiamus) tikslus, priimtus sprendimus tiesiog neturi laiko, ūpo.
Įvarios sesijos, mokymai, paskaitos įkvepia augti, tobulėti ir suvokti, kad kartais reikia „išlipti iš savo darbo ir minčių burbulo”, atsitraukti nuo visko, paanalizuoti „step by step” ir galbūt pasirinkti kitą tikslo siekimo kelią.
Viena iš tokių profesinio augimo sesijų buvo birželio mėn. vykusios dviejų dienų Linos Danienės sukurtos Svajonių dirbtuvės. Lina – puiki savo srities profesionalė. Itin konkreti, struktūrizuota, atsakinga ir labai įdomiai sugebanti perteikti savo žinių bagažą.
Dalinuosi apie tai tik po penkių mėnesių, pajutusi realią, apčiuopiamą naudą. Ta sesija man buvo lyg prašviesėjimas mano darbų chaose. Atėjo aiškus suvokimas kokiu keliu turiu eiti, norėdama pasiekti darbinius tikslus ir svajones.
Trumpai:
1. Supratau savo „silpnas vietas” ir tai, kad jų NEREIKIA tobulinti. Reikia rasti žmogų, kurio stiprybė yra mano silpnybė.
2. Supratau, kad VIENA ŠIKNA 10 kėdžių neapsėsiu. TIKRAI.
3. Suvokiau, kad jei noriu augti PRIVALAU išmokti deleguoti ir dalintis darbais.
4. Bene vienas svarbiausių suvokimų tai, kad VISI žmonės yra skirtingi ir, kad mano itin didelė stiprybė ir mano „flow” būsena yra gebėjimas bendrauti, komunikabilumas, naujų idėjų generavimas (aš nuoširdžiai galvojau, kad VISI tai gali, o jei negali reikia, na, truputį pasistengti. Juk tai taip easy!)

Ačiū, Lina, už galimybes! Už suSIvokimą! Už žinias!

P.s. Apie „Svajonių dirbtuves” žinojau jau kokius 3 – 4 metus. Tačiau galvodavau, kad dirbu nuostabų darbą ir man tokių mokymų nereikia. Tačiau dabar galvoju, kad juos naudinga lankyti net kas metus ar du. Prisiminti. Įsikvėpti. Motyvuotis. Ir jei pametei kelią – grįžti.

– Aida Milašiūtė, Studijos AiMi vadovė


Kartais jaučiuosi absurdiškai, kai žmonės skundžiasi ir tuo pat metu giria sakydami “Kaip tau gerai, tu žinai ko nori, o aš… niekur netinku”. Absurdas! Vis dar nežinau, ar tikrai noriu to, ko siekiu. Jau keliolika kartų įsitikinau ir keičiau gyvenimo planą, vis siekdama naujų verčių, vis iš naujo ir nuo nulio pradėdama lipti siekio link. Bet nesigailiu nė vieno karto, nė vienos akimirkos, kuri nutiko. Varginantys ieškojimai atvedė į “Svajonių dirbtuves”. Net ir mokymų metu kurso dalyvės klausė, kodėl aš čia, jei man viskas sekasi. Aš su jomis sutinku. Bet sekasi per daug išblaškytai ir nekoncentruotai, tarsi visai ne mano valioje, tarsi netyčia. 

Sugalvojusi, koks dabartinis mano siekis, jau prieš “Svajonių dirbtuvių” užsiėmimus pradėjau dėliotis tam tikrus taškus, bet tada – BŪM! Trūkstamos puzlės detalės atsirado! Suradau jas pirmuose testuose ir pirmuose lektorės Linos žodžiuose. Atrodė, kad giliai viduje norėjau tuo patikėti, bet visuomenės normos arba griežtas auklėjimas neleido pripažinti to, kas esu ir kuo noriu būti. Gal skamba ir naiviai, bet išsiaiškinusi savo asmenybės stiprybes ir silpnybes kursuose išmokau kaip naudojant jas susikurti galimybę. O galimybė ir yra mano svajonė. 

Sekančiame etape gavau aiškią struktūrą žingsnis po žingsnio, kaip nepamesti kelio ir kaip save kartais motyvuoti, jei viskas nesiseka kaip sviestu patepta. Šiuo metu mano gyvenimas nėra pasikeitęs kardinaliai. Tiesiog dabar jaučiu vidinę ramybę, nes žinau kaip plaukti pasroviui ir nesidaužyti į krantus. 

Šalutinis “Svajonių dirbtuvių” efektas – norisi padėti visiems savo draugams ir pažįstamiems suprasti ir patirti šį tobulinimosi modelį. Pirmas dvi savaites taip ir bandžiau daryti, bet praėjus mėnesiui supratau, kad galiu juos tik nukreipti tinkama – Svajonių dirbtuvių – linkme.

– Raminta  Naujanytė – Bjelle


 

Kelerius metus iš pažįstamų girdėjau kokie puikūs Linos Danienės „Svajonių dirbtuvių” seminarai. Iš aprašymo atrodė, jog seminarai skirti tiems, kas jaučiasi užstrigę profesinėje veikloje, nori pradėti kažką naujo ir intensyviai vystyti savo karjerą. Tiesą sakant maniau, kad man šiuo metu tie seminarai visai ne prie ko, nes gyvenu taip, kaip norisi.

Nutiko taip, kad neplanuotai patekau pas Liną į mokymus. Paaiškėjo, kad net jei ir darai tai, ką nori, vis tiek yra dalykų, kuriuos apie save suvokus dirbti ir fokusuotis pasidaro lengviau. Tai jau kokį mėnesį pasakoju visiems, kokie smagūs ir netikėti mano atradimai, atnešę net greitos finansinės naudos :)

– Vaida Kurpienė, studijos „Sulieknėk sveikai” vadovė


2017 m.  su verslo partnere Vilniuje atidariau mažą ir mielą kavinukę „Bruzgu saldumynų namai„. Tai buvo trejų metų svajonė virtusi realybe. „Svajonių dirbtuvių” mokymu metu man užaugo (prieš tai apkarpyti) sparnai, pasitikėjimas savimi ir noras daryti tai, kuo tikiu, ką myliu ir kuo galiu didžiuotis. Mokymai padėjo suprasti savo asmenybę ir ja džiaugtis, o ne vis galvoti kaip keisti ir pritapti ten, kur nemiela ir nejauku, kur nesi savo gyvenimo tėkmėje. Dabar esu „Tėkmėje” kasdien, dabar jaučiuosi taip, kaip rašiau per „Svajonių dirbtuves” laiske sau – laisva kurti, laisva dirbti mylimą darbą ir džiuginti žmones savo kūriniais ir dėmesiu. Tai yra džiaugsmas. Tai yra laimė. Dabar dar geriau suprantu apie ką kalbėjo Lina. Nesvarbu kad būna sunkių akimirkų, sprendimų ar situacijų,  žinau kaip jas spręsti, randu būdus ir tinkamus žmones, nes tikiu tuo, ką darau. Linkiu ir kitiems tai patirti ir, išsilaisvinus iš baimių, pabandyti. Ir daryti ne tai, ko iš jūsų tikisi, kas madinga ar pelninga, o tai, ką jūs geriausiai mokate, mylite ir norite. Kaip sako Lina, reikia pasinaudoti talentais ir ugdyti įgūdžius.

– Agnė Brūzgė


Man visuomet sekasi. Visuomet sekėsi nuo pat vaikystės. Nuo pat mokyklos pradžios aš puikiai mokiausi, turėjau visokių hobių, įvairių būrelių, tuomet įstojau į universitetą ir sėkmingai jį pabaigiau. Pradėjau dirbti IT srityje, dariau sėkmingą karjerą, ištekėjau, susilaukiau vaikų. Pasaka, ar ne?

Bet vieną dieną supratau, kad programa baigėsi. Kad viską, ko norėjo mama ir tėtis, padariau. O kas toliau? Kaip dabar atsimenu tą keistą tuštumos jausmą, kai susivoki „so what?” Tau 33-eji metai ir programa įvykdyta. Tai ką dabar daryt? Jėgų ir noro turi daug, tik nežinai kaip, kodėl.  Pažįstamas jausmas?

Ir tada, visai nežinia kodėl, pasirinkau nueiti į Linos seminarą apie savo aistras, talentus, kampus, kur iš Linos gavau tiek pozityvios energijos ir informacijos, kad jos užteko išjudinti giliai užbarikaduotas vaikystės pasakas. O jos išklibino pagrindą iš po kojų. Stebuklų nebūna, bet buvo pleištas. Ir jo užteko geriems dvejiems metams, kol po kruopelę, po mintį, po žmogų, po idėją išsilaisvinau iš mamos/tėtės programos. Kol atradau ne tai, ką man sakė, kad turiu daryti, nes taip reikia, bet tai, ką mėgstu ir ką noriu daryti.

Taip gimė idėja sukurti Lego“ nuomos verslą. Nors jame esu tik metus, bet po kruopelytę, po žmogų ir po idėją jį auginu. Specialiai pasirinkiau „slow version“. Gal maištaudama visiems patarėjams, kad reikia daryti greitai ir tada jau bus „oi kaip gerai“. Paradoksas – man ir taip gerai. Esu savo tėkmėj. Galiu nevalgyti, nemiegoti ir galvoti, eiti, kalbėti apie „Lego“ nuomą, apie tai, kokia viso to nauda. Logiškai suprantu, kad kažkada tai gali pasibaigti, bet kažkaip stebuklingai nesibaigia. Nes turiu begalę bendraminčių iš mano vadinamo „Danienės klubo“, kurie palaiko ir įkvepia.

Ar skamba kaip pasaka? Labai gerai atsimenu vienos draugės pasakytus žodžius: „Na bet tau tai ir sekasi!” Ir aš žinau atsakymą: „Aha, sekasi, bet išties tai aš velniškai daug dirbu… :) Lina irgi :)”

– Laura Ambrutienė


Prieš metus dalyvavau Linos vedamose „Svajonių dirbtuvėse”, kurios mano gyvenimą pakeitė iš esmės. Nuo pat mokyklos baigimo jaučiausi „svetimose rogėse”. Šeimos skatinama baigiau teisės mokslus. Tai buvo nuobodžiausi ketveri mano gyvenimo metai :) Vėliau sekė darbas Policijos komisariate. Tapau Kriminalinės policijos tyrėja. Neslėpsiu, ne kartą teko verkti pasislėpus tualete. Po metų, nebeiškentusi nemylimo darbo, parašiau prašymą išeiti į … niekur. Neįsivaizdavau, kas man patinka, ką sugebu, ko noriu. Jaučiausi beviltiška ir netalentinga. Aš net vadinamojo hobio neturėjau 🙂

Gyvas akmuo” gimė prieš tris metus. Man tarytum sparnai užaugo, kuriuos karts nuo karto pakirsdavo abejonės, ar teisingame kelyje esu. Linos „Svajonių dirbtuvės” man įrodė, kad idėjų generavimas ir jų įgyvendinimas – mano „arkliukas”.

Lina dirba pagal visame pasaulyje žinomą Rogerio Hamiltono metodiką, skirtą profesiniam tobulėjimui, karjeros ir verslo plėtojimui. Išsamaus testo rezultatas atsakė į mane kankinusius klausimus:

  • kodėl aš nekenčiu matematikos?
  • kodėl mano rašytos įtariamųjų apklausos priminė įtempto detektyvo ištraukas?
  • kodėl naktimis negaliu užmigti dėl galvoje ūžiančių idėjų? 🙂 

Ir nors kūrėja savęs vadinti tikrai nedrįstu, tariu didelį ačiū Linai, kurios dėka esu rami, kad judu tinkamu kūrybos keliu – savo keliu.

– Oksana Šemberienė


Vakare grįžęs po darbų prisėsdavau pažaisti su dukra, bet iš tikrųjų mano mintys buvo kitur. Troškau tik vieno, greičiau prastumti laiką kol pagaliau atsigulsiu į lovą.

Taip atsitiko ne kartą. Pavargęs ir išsunktas kasdienybės aš atitolau nuo vaiko ir žmonos. Kiekviena diena atrodė tokia pati kaip vakar.

Iš išorės atrodė, jog gyvenu tobulą gyvenimą. Šilti šeimos santykiai, neseniai tapau tėčiu, nuostabių draugų ratas. Bet mintyse buvau pasimetęs kaip niekad. Kasdien jaučiausi įsitempęs ir nelaimingas. Man reikėjo atsakymų. Skaičiau knygas, naršiau internete, peržiūrėjau daygybę Youtube filmukų.

Draugas supažindino su Lina, kuri tuo metu gyveno Balio saloje. Pirmoji konsultacija stipriai suintrigavo, stengiausi užsirašyti kiekvieną žodį. Buvau vienas iš nedaugelio, kuriam nusišypsojo sėkmė „Svajonių dirbtuvių” kursą išklausyti privačiai.

Per kelis mėnesius išmokau nepaprastai daug, pakeičiau požiūrį į daugelį dalykų. Na, o svarbiausia tai, jog Lina padėjo iškapstyti ko gi aš noriu savo gyvenime ir atrasti mylimą ir  prasmingą veiklą. Tėkmės (angl. “flow”) būsenos atradimas buvo ta didžioji paslaptis, kurį pakeitė mano gyvenimą.

Dabar tam tikra prasme kitų gyvenimą pakeisti siekiu ir pats. Esu Millo trintuvo išradėjas. Tai pasaulyje analogų neturintis sprendimas veikliam ir skubančiam žmogui pagerinti kasdienę mitybą ir jaustis energingai. Per labai trumpą laiko tarpą pavyko suburti nepaprastai gabių žmonių komandą bei pritraukti investiciją. Šiuo metu aktyviai ruošiamės produkto paleidimui bei masinei gamybai. Daugiau informacijos galima rasti getmillo.com.

Net neabejoju, kad tokie pokyčiai, kai randate gyvenimo džiaugsmą, atsipalaidavimą, tvirtą tikėjimą ir gebėjimą būti čia ir dabar laukia kiekvieno, kuris pasiryš sudalyvauti Linos „Svajonių dirbtuvėse”.

– Ruslanas Adam Trakšelis


„Svajonių dirbtuvėse“ dalyvavau 2016 m. rugsėjį. Tuo metu auginau vaiką, todėl buvau sustabdžiusi savo kaip advokatės praktiką. Tuo pačiu metu vysčiau elektroninę parduotuvę, dalyvavau keliuose socialiniuose projektuose, o galvoje sukosi dar ne viena mintis. Lina ir „Svajonių dirbtuvės“ man padėjo išsikristalizuoti savo mintis, prioritetus ir perspektyvas.

Paauginusi vaikus, grįžau prie advokato darbo, dirbu išimtinai tose teisės srityse, kurios „veža“ (intelektinė nuosavybė, technologijų teisė) ir kuriu naują projektą – GLIMSTEDT jaunam verslui. Šis projektas pirmiausia susijęs su švietėjiška veikla – dalinamės patirtimi ir žiniomis su jauno verslo atstovais, ir siekiame, kad jaunas verslas turėtų galimybę gauti aukštos kokybės teisines paslaugas greitai bei už iš anksto žinomą, prieinamą kainą.

Linos užsidegimas, entuziazmas, asmeninis dėmesys kiekvienam „Svajonių dirbtuvių“ dalyviui įkvepia ir suteikia motyvacijos nestovėti vietoje. „Svajonių dirbtuvių“ dėka susipažinau su įdomiais žmonėmis, su kuriais turime daug bendro, o šios pažintys atneša naujas galimybes.

Nuoširdžiai rekomenduoju „Svajonių dirbtuves“ visiems, kas nori išmokti dirbti efektyviai bei kurti daugiau vertės sau ar organizacijai, kurioje dirba, taip pat tiems, kas ruošiasi priimti svarbius sprendimus profesinėje srityje ar tiesiog norintiems geriau pažinti save ir praplėsti pažinčių ratą.

– Giedrė Rimkūnaitė – Manke


Aš visada turiu labai daug idėjų, o tai ir buvo mano bėda, nes nežinojau, nuo kurios pradėti. „Svajonių dirbtuvių” mokymai padėjo man mobilizuotis. Pradėjau vertinti ir naudotis savo išskirtinumais – tai mano stiprybė, mano variklis, kuris nuves teisingu keliu. Norėjau pradėti savo veiklą labai greitai, bet gavosi po 6 mėn., juk visko pasitaiko, ypač kai pradedi naują projektą. Klausimų dar iki šiol milijonas, bet man patinka tai, ką darau.
🙂
Kviečiu susipažinti su „Neshkis„. Tai mano ketvirtas vaikas (mat auginu tris sūnus) :) „Neshkis” – tai prekės ženklas aktyviems, socialiai atsakingiems žmonėms, kuriems rūpi vaikų saugumas kelyje.

Parodykite nors vieną vaiką, kuris susižavi idėja apsirengti atšvaitine liemene… Jei ir jūs susiduriate su tokia problema, pasiūlykite savo vaikams Roboboy ar Redrose iš „Neshkis.” Maniškiai juos su malonumu nešioja! Ir jie patenkinti, ir aš rami. Be to, už 10 nupirktų vaikiškų krepšių vieną dovanoju Lietuvos rajonų vaikams iš pažeidžiamu grupių, kad jie būtų matomi tamsiuose keliuose. Padarykime tai drauge.

P.S. Kas dar nebuvote “Svajonių dirbtuvių” seminaruose, tai pirmyn į juos, o kas jau dalyvavote, bet vis dar laikote užspaudę stabdį, atleiskite jį ir praskriekite su vėjeliu!

– Gabija Jakučionytė Vanagė


Pastaruoju metu bandau viską sudėliot į lentynėlės, tad pirmoji sutvarkyta lentynėlė – mano pokalbių su įkvepiančiais žmonėmis ir subalansuoto maisto tinklaraštis www.fillthelife.com. Kodėl būtent toks pavadinimas? Matyt tai padiktavo mano ieškojimai, kaip surasti ir užpildyti gyvenimą prasminga ir mylima veikla, ir kaip tais atradimais pasidalinti su kitais, matyt tai ir atvedė pas Liną :)

Iš pirmo „Svajonių dirbtuvių” seminaro išėjau šiek tiek skeptiškai nusiteikusi, nes galvojau apie kokį dar vertės kurimą čia kalbama, juk aš atėjau pasikapstyt po SAVE! Tačiau Lina padėjo suvokti, kad vertės kūrimas tiek sau, tiek aplinkiniams – yra pagrindinis tikslas bet kurioje veikloje. Kitas aspektas – suvokiau, kad susikoncentravęs į tai, ką darai geriausiai, gali daug efektyviau kurti vertę, nei švaistydamas laiką darbams, kurių nekenti (pvz., mano nemeilė skaičiams). Tad ačiū Linai ir judam pirmyn!

Vilda Bučmytė


 

Tvarkiausi knygų ir užrašų šusnį, ir radau „Svajonių dirbtuvių” papkę. Perverčiau, prisiminiau kai kuriuos dalykus ir kilo mintis, kad daug dalykų iš seminaro per kurį laiką labai natūraliai įsiliejo į gyvenimą. Su informacija, kurią davei tarsi susigyvenom kartu.

Na ir va, jau susiplanavau savaitgalį kai kuriom užduotim pakartoti, permąstyti. Rašau, nes nuoširdžiai, iš gilumos, kilo noras padėkoti, kad suteikei galimybę pabūti kartu, pasimokyti ir sužinoti vertingų dalykų. Dėkui, kad esi, kad darai, kad įkvepi.

 

– Vestina Zablockytė


“Svajonių dirbtuvės” labai gerai padėjo įsivertinti situaciją profesinėje srityje: kur esu, kur noriu eiti, o kas svarbiausia, davė priemones ir įrankius, kaip galima pasiekti savo išsikeltus tikslus kiekvienam individualiai lengviausiu būdu. Rekomenduoju šiuos mokymus tiems, kurie ieško postūmio tiek profesinėje, tiek kitose gyvenimo srityse.

– Viktorija Dapkutė


Paprasto atsakymo į klausimą “kodėl nedarai?” nėra. “Tiesiog daryk” neveikia, todėl rekomenduoju šiuos mokymus tiems, kas yra užsiciklinę, pasimetę, nežino, ko nori ar nuo ko pradėti, ir šiaip visiems, kas nori judėti į priekį ir yra pasiruošę rimtai žiūrėti į seminarus.

– Aleksandr Bissekerskij


“Svajonių dirbtuvėse” jaučiausi esanti būryje bendraminčių. Šie seminarai padėjo man suprasti, ką gero turiu dabartiniame darbe ir suteikė viziją dėl papildomų veiklų.

– Agnė Balkevičiūtė Lajienė


“Svajonių dirbtuvės” padėjo man išsigryninti savo tikslus, taip pat gavau įrankius kaip susidėlioti konkretų planą tikslams pasiekti. Labai patiko lektorė ir gautos žinios.

– Loreta Gražytė


Po seminaro jaučiausi taip, tarsi su Linos pagalba būčiau „sudėliojusi visus taškus ant i”. Atlikus „Wealth Dynamic” testą ir išsigryninus savo tipą pasidarė daug aiškiau, kaip galiu išnaudoti savo stiprybes profesiniame kelyje.

– Lina Banienė


Po „Svajonių dirbtuvių” seminaro galutinai radau dvasinę ir beveik darbinę ramybę :)

– Diana Laucinavičiūtė


Sudalyvavau tik viename paskutiniame „Svajonių dirbtuvių” seminare ir jis pateisino mano lūkesčius. Pataikė kaip tik ten, kur labai reikejo :)

– Agnė Andrulienė


“Svajonių dirbtuvių” seminaruose supratau, kad negaliu būti viskas viename. Išsigryninau savo stiprybes ir silpnybes, todėl nuo šiol kalbėdama su darbdaviu galėsiu drąsiai ir be jokios sąžinės graužaties išvardinti savo stipriąsias ir silpnąsias puses.

– Lukrecija Kilė


Labai rekomenduoju Linos vedamus seminarus tiems, kurie nori pažinti save, atrasti savo stipriąsias puses, ką galbūt reikėtų patobulinti. “Svajonių dirbtuvių” seminarai padėjo rasti įkvėpimo tolimesniems gyvenimo žingsniams.

– Asta Kuznecova


Po Linos seminarų gavau didžiulę inspiraciją mylėti, šypsotis, veikti ir padėti kitiems.

– Tadas Žimkus


Linos mokymai man buvo būtent tai, ko reikėjo duotuoju momentu. Aiškiai struktūruota teorinė medžiaga, asmeninė patirtis padėjo man susidėlioti taškus. Linos asmenybė, jos asmeninė patirtis ne tik davė impulsą judėti toliau, bet ir labai įkvėpė.

– Brigita Slavinskė


Prieš ateidama į “Svajonių dirbtuvių” seminarus nežinojau, ką daryti gyvenime, jaučiausi pasimetusi. Todėl mano tikslas einant į seminarą buvo nusistatyti, ką man veikti gyvenime. Ir tikrai nenusivyliau. Lina yra labai charizmatiška asmenybė, kuri moka įkvėpti. Seminarų metu iš didelės abstrakcijos kuo užsiimti aš sukonkretinau savo stiprybes, įsigilinau į savo aistras, talentus.

– Kristina Abromavičiūtė


“Svajonių dirbtuvių” mokymus rekomenduoju dėl dviejų priežasčių: pirma – dėl temų. Seminarų metu nagrinėjamos temos yra šiai dienai labai aktualios visiems – savęs ieškojimas per įvairius kampus. Antra priežastis – šių mokymų “ugnelė” Lina, kuri ne tik padeda atsakyti į tau rūpimus klausimus, bet ir suteikia neįkainojamos energijos bei užsivedimo siekti savo tikslų.

– Simona Arštikienė


Seminaruose patiko tai, kad pavyko geriau pažinti save ir savo stiprybes. Pažinti, kokie skirtingi ir įdomūs žmonės yra aplinkui. Suprasti, kodėl vieniems labiau sekasi daryti vienokius dalykus, o kitiems kitokius. Manau, kad tai padės man ateityje geriau sudėlioti prioritetus gyvenime.

– Metida Bložienė


Ačiū už tai, kad padėjote pažvelgti į save kitu, nuostabių atradimų atnešančiu, žvilgsniu. Ačiū už priminimą, kad visi turime išskirtinių talentų ir tai tik mūsų pasirinkimas, ką su jais darysime… :)

– Diana Krikščiūnienė


 Mintimis grįždamas į „Svajonių dirbtuves” pirmiausia prisimenu Žmones – jie šviesūs, pozityvūs, įkvepiantys ir kiekvienas savyje nešiojantis po svajonę. O „Svajonių dirbtuvės” padeda jas išgryninti, paversti planu ir pasiekti.

– Gediminas Sirvidas


Supratau, kad darydama tai, kas natūraliai man sekasi geriausiai, jaučiuosi laiminga. Kai esi savo vietoje, sėkmė lydi savaime. Nebijok rizikuoti ir ieškoti savo vietos po saule.

– Asta Čepulytė, Sharecruit įkūrėja


Mes taip dažnai atidėliojam neleisdami sau įgyvendinti svajonių ir net nesuprasdami, kodėl. Lina paaškina kas, kaip ir kodėl.”

– Eglė Zuzevičiūtė


Mokymai suteikė puikią progą skirti kokybiško (!!!) dėmesio sau: savo mintims, norams ir drąsiems užmojams. Projektas NIUKSAS – pirmasis džiaugsmingas šių mokymų rezultatas. O idėjų įgyvendinimo eilėje laukia ir daugiau :)

– Eleonora Sakalauskaitė


Atsidūręs gyvenimo pasirinkimų kryžkelėje kreipiausi į Liną. Visiškai neapsirikau! Tikrai rekomenduočiau Linos energijos ir minčių generatorių visiems, kurie jau pribrendo veikti ir priimti teisingus sprendimus.

– Egidijus Žatkevičius


Lina padėjo atrasti kelią, kaip savo stiprybėmis galiu įveikti savo silpnybes. Profesinėje srityje vos per kelis mėnesius įvyko daug pokyčių. Pakeičiau darbą ir esu įsitikinusi, kad gavau tokį, kokio norėjau, tik dėl to, kad labai aiškiai įsivardijau savo poreikius. Susitikimas su Lina duoda stiprų postūmį tapti geriausia savo paties versija. O toliau – viskas priklauso nuo mūsų.

– Neringa Mickevičiūtė


Vienos dienos „Svajonių dirbtuvių” seminaras man buvo tikras pozityvios energijos užtaisas. Vertingas buvo ne tik pats turinys, bet ir pažintis su į jį susirinkusiais žmonėmis, bei atviros ir įdomios diskusijos. Tuo metu kaip tik blaškiausi tarp kelių galimų profesinės veiklos pasirinkimų ir vis negalėjau galutinai apsipręsti. Neturėjau išankstinio lūkesčio, kad „Svajonių dirbtuvės” palengvins man šią užduotį, bet po seminaro išėjau su pakankamai aiškiu supratimu, kokia veikla man patiktų labiausiai.

– Eglutė Bivainienė