Visuose Linos Danienės seminaruose naudojama verslininko ir verslo eksperto Rogerio James Hamilton sukurta metodika bei testai skirti profesiniam tobulėjimui, karjeros ir verslo plėtojimui, asmeninio ir komandos efektyvumo didinimui.

Apie Rodžerį Džeimsą Hamiltoną  (Roger James Hamilton)

Futuristas ir socialinis verslininkas Rodžeris Džeimsas Hamiltonas yra „Entrepreneurs Institute“ įkūrėjas ir „Wealth Dynamics“ bei „Talent Dynamics“ profiliavimo sistemų kūrėjas.

Kiekvienais metais daugiau nei 10 000 verslininkų iš viso pasaulio susirenka į įvairiuose Azijos, Australijos, JAV ir Europos miestuose organizuojamas „Fast Forward your Business“ konferencijas, kuriose Rodžeris dalinasi savo įžvalgomis apie verslo ateitį bei naujausius įrankius ir technologijas, padedančias profesionalams naviguoti verslo vandenyse.

Rodžeriui priklausančiame viešbutyje „Vision Villas“ Balio saloje (Indonezija), kuriame įsikūręs jo mokymų centras, visus metus organizuojami verslo akseleratoriai iLab. Šiuose 30 arba 15 dienų renginiuose tiek pradedantys, tiek ilgametę patirtį turintys verslininkai perpranta sėkmingo  ir tvaraus verslo plėtojimo principus.

Rodžeris yra baigęs Kembridžo universitetą ir Singularity University vadovų programą. Jis yra tarptautinių organizacijų „Clinton Global Initiative“, „APEC CEO Summit“ ir „Transformational Leadership Council“ narys. Jo knyga „Millionaire Master Plan“ 2014 metais buvo pripažinta „New York Times“ bestseleriu.

Daugiau informacijos rasite asmeninėje Rodžerio Hamiltono svetainėje.

Wealth Dynamics“ – tai psichometrinis testas skirtas verslininkams ir įvairių sričių profesionalams. Įvertindamas jūsų asmenines savybes, stiprybes, produktyvumą bei elgesį komandoje testas parenka jums tinkamiausią vertės kūrimo kelią.

Profesiniame kelyje susiduriate su įvairiais sunkumais. Dirbate gerai apmokamą darbą, bet neišnaudojate savo potencialo? Jus paaukština, bet vadovaujantis darbas jus sekina ir pamažu prarandate organizacijos pasitikėjimą? Sutaupote pinigų dirbdamas samdomą darbą, bet prarandate juos pradėjęs nuosavą verslą? Uždirbate pinigų nuosavame versle, bet prarandate juos investuodamas į akcijas?  Šios ir panašios problemos kyla kai nukrypstame nuo savo natūralaus vertės kūrimo kelio. „Wealth Dynamics“ pateikia strategiją ir konkrečius žingsnius kaip atrasti savo gerovės kūrimo kelią ir laikytis užsibrėžtos krypties pritaikant savo asmenines stiprybes.

Šį testą jau yra atlikę daugiau nei 500 000 verslo žmonių visame pasaulyje.