Didžiulės sėkmės praėjusiais metais sulaukusi verslo eksperto ir futuristo Rogerio Jameso Hamiltono konferencija “Fast Forward Your Business” Londone šiemet grįžta su dar daugiau įžvalgų ir jėgos!

Pasižymėkite konferencijos datą savo kalendoriuose: rugsėjo 12-13 d. Tai yra vienintelė galimybė šiais metais dalyvauti “Fast Forward Your Business” konferencijoje Londone.

Neseniai pati dalyvavau „Fast Forward Your Business” konferencijoje Perte, Australijoje, ir galiu garantuoti, jog jūsų laukia dvi dienos pilnos stulbinančių Rogerio įžvalgų, naudingų praktinių patarimų, humoro, fantastiškų pažinčių ir – svarbiausia – aiškumo ir entuziazmo veikti.

Rogeris Jamesas Hamiltonas bendradarbiauja su verslo lyderiais visame pasaulyje ir jau 5 metus dalinasi naujausiomis verslo pasaulio įžvalgomis su tūkstančiais “Fast Forward Your Business” konferencijos dalyvių Australijoje, Naujojoje Zelandijoje, Pietų Afrikos Respublikoje, Tailande, Japonijoje ir kitose šalyse.

Kodėl naudinga dalyvauti šiame renginyje:

 • Sužinosite 10 naujausių šiandienos verslo tendencijų ir suprasite, kokias galimybes jos atveria jums.
 • Perprasite patikrintas verslo sėkmės strategijas ir suprasite, kaip pasirinkti tinkamiausią.
 • Išmoksite lengvai spręsti verslo iššūkius ir siekti profesinių aukštumų.
 • Užmegsite ryšius su verslininkais ir profesionalais iš įvairių šalių.

Sužinokite daugiau apie renginį apsilankę konferencijos “Fast Forward Your Business” puslapyje.

Dviejų dienų renginio kaina – £39 (€55). Į bilieto kainą įeina ir:

 • “Wealth Dynamics” testas
 • “Millionaire Master Plan” testas
 • Rogerio Jameso Hamiltono e-knygos “Fast Forward Your Business” ir “Your Life Your Legacy”
 • 12 mėnesių “Genius Guides” prenumerata

Dėmesio! Užsiregistravę iki liepos 15 dienos, galite pasinaudoti specialiu pasiūlymu ir įsigyti 2 bilietus už vieno bilieto kainą. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu, registracijos formoje įveskite kodą “241promo”.

Įsigiję bilietus iki liepos 15 dienos tai pat gausite:

 • Rogerio pranešimų rinkinį “Top 10 Trends”
 • Du “Wealth Dynamics” testus
 • Du “Millionaire Master Plan” testus
 • Du bilietus į dviejų dienų renginį “Fast Forward Your Business”

Dirbate samdomą darbą ar pradedate nuosavą verslą, valdote keletą verslų ar investicijų, bet stokojate laiko? Priklausomai nuo to, kokiame gyvenimo etape esate, Rogeris padės jums rasti efektyviausią kelią judėti į priekį, paremtą jūsų stiprybėmis ir užsibrėžtais tikslais.

Rogeris pasižymi ypatingu talentu įžvegti ir suprantamai pateikti nūdienos verslo tendencijas ir naujus mąstymo bei veikimo principus. Konferencijoje išgirsite įkvepiančių pavyzdžių, kurie padės ryžtingai žengti žingsnį naujų galimybių link. Pasinaudokite proga pasisemti naujų idėjų, žinių ir energijos – registruokitės jau dabar.

Pakvieskite kartu vykti savo kolegas ar draugus – jums bus paprasčiau su jais dirbti ir bendrauti, spręsti konfliktus ar ieškoti bendrų sprendimų, kai jie sužinos savo tipą ir supras, kaip skirtingi žmonės kuria vertę.

Jei turite klausimų, rašykite juos į komentarus arba siųskite man el. paštu info(a)linadaniene.lt, mielai atsakysiu.